search-icon mail phone user land money profit doc arrow-left arrow-right bag planting build arrow-circle area dollar İletişim close twitter facebook pinterest linkedin

bölgeler

Sanayi, turizm ve lojistik sektörünün en önemli bölgelerinden biridir. Ege Bölgesi‘nde İzmir, Afyonkarahisar ve Kütahya öne çıkan iki önemli şehirdir.

Afyonkarahisar, Kütahya, Ankara, Antalya, İzmir ve İstanbul gibi dört büyük şehrin tam ortasında yer almasıyla lojistik ve ulaşım bakımından çok stratejik bir konuma sahiptir. Gelişmekte olan sanayi ve altyapısıyla, yakın gelecekte Afyonkarahisar‘a yapılacak yatırımlarda artış görülecektir. Yatırımlık arazi için elverişli bütün şartlara sahiptir.
İzmir,şehrin kuzeye doğru yatay genişlemesi ve gittikçe büyüyen sanayi yatırımlarıyla, orta vadeli yatırımları için önemli bir noktada durmaktadır. Bölgede hayata geçirilecek olan devlet ve özel kuruluş projeleri, uzmanlarımız tarafından takip edilerek, lokasyonu kıymetli noktalar, tespit edilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bize arayın.

Marmara Bölgesi, ülke sanayisinin, turizminin ve nüfusunun en yoğun olduğu bölgelerimizdedir. Bölgede yer alan Çanakkale ve Balıkesir şehirleri, yatırımlık arazi için elverişli bütün şartlara sahiptir. Bu iki şehirde ulaşım ve lojistik sektörüne yönelik, önemli altyapı projeleri yer almaktadır.

Çanakkale'de, Lapseki ile Gelibolu'yu birbirine bağlayacak olan 1915 Çanakkale Köprüsü projesi, bölgeye büyük değer katmıştır.
Balıkesir'de planlanan Uluslararası Liman Projesi, İstanbul-İzmir otoyolunun, hızlı trenin ve enerji hatlarının bu şehirden geçmesi, Balıkesir'i kısa ve orta vadede gayrimenkul sektöründe de yıldızı parlayan bir büyükşehir yapacaktır.
ArsamOlsun.com uzmanları tarafından lokasyonu kıymetli noktaların tespiti ve takibi yapılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bize arayın.

Akdeniz Bölgesi, turizm, lojistik, tarım, sanayi ve ulaşım sektörlerinin en kıymetlibölgelerinden biridir. Devlet ve özel kurumların yatırımları ile bu değer katlanmaktadır. Afyon-Antalya- Alanya otoyol projesi ile bölgenin ve şehrin, turizm ve ulaşım değeri büyük ölçüde artacaktır.

Ayrıca İstanbul ve Ankara ile bağlantılı olan, Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar hızlı trenhattı, Burdur Isparta üzerinden Antalya'ya bağlanacaktır. Hızlı tren projesi, sanayi, lojistik ve turizm bakımından Antalya'nın gayrimenkul değerlerinde hızlı bir artış sağlayacaktır.
ArsamOlsun.com uzmanları tarafından lokasyonu kıymetli noktaların tespiti ve takibi güncelolarak yapılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bize arayın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Geleceğe yatırım yapmak için bugünden bir adım atın!
Arayın, Türkiye‘nin arsa uzmanlarından detaylı bilgi alın.

0 532 134 82 00
YADA
GÖNDERİLDİ
İlginiz için Teşekkür Ederiz! Arkadaşlarımız en yakın zamanda sizinle iletişime geçecek.