search-icon mail phone user land money profit doc arrow-left arrow-right bag planting build arrow-circle area dollar İletişim close twitter facebook pinterest linkedin

ArsamOlsun.com, Bir Yalova Yatırım Ticaret Anonim Şirketi kuruluşudur. Yalova Yatırım A.Ş, gayrimenkul yatırımı, inanç turizmi ve Ortadoğu‘da yatırım yapan iki girişimci; Hasan Umut Oruç ve Muhammed Mevlüt Bulutlu‘nun ortaklığıyla kurulmuştur. Yalova Yatırım A.Ş, gayrimenkul sektöründeki 25 yıllık deneyimle çalışmalarını istikrarla sürdürmekte, lokasyon ağını genişletmeye devam etmektedir.

0 YILLIK
DENEYİM
0 M2
ARAZİ SATIŞ POTANSİYELİ
0
MUTLU YATIRIMCI
0 TL
YATIRIM POTANSİYELİ

Yalova Yatırım A.Ş, emlak sektöründeki deneyimiyle yılda yaklaşık 5.000.000 m2 arazi alım-satımı yapabilen gayrimenkul potansiyeline ve geniş bir portföye sahiptir. ArsamOlsun.com, en akılcı ve risksiz yatırım aracı olan toprak ile küçük birikimlerin gelecek için bir yatırıma dönüşmesini amaçlamaktadır.

Temel prensibi güven olan ArsamOlsun.com, arazi alım-satım işlerinin yanı sıra süreklilik sağlayan proje ve danışmanlık hizmetleriyle de sektörde iddialı ve istikrarlı bir marka olmayı hedeflemiştir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Geleceğe yatırım yapmak için bugünden bir adım atın!
Arayın, Türkiye‘nin arsa uzmanlarından detaylı bilgi alın.

0 532 134 82 00
YADA
GÖNDERİLDİ
İlginiz için Teşekkür Ederiz! Arkadaşlarımız en yakın zamanda sizinle iletişime geçecek.