search-icon mail phone user land money profit doc arrow-left arrow-right bag planting build arrow-circle area dollar İletişim close twitter facebook pinterest linkedin

ArsamOlsun.com'un müşteri politikası, güven ve kârlılık temeline dayalıdır.

Müşterilerine katma değeri olan yatırımlarla, orta ve uzun vadede kazandırmayı hedefler. Mevcut yatırımını geliştirerek kazancını katlayabileceği proje ve öneriler sunar. ArsamOlsun.com, ticari bağı olan her müşterisi için yeni fırsatlar oluşturmayı, karlılık analizi yaparak müşterisinin en doğru tercihi yapması sağlar. Kazanmak için önce kazandırır; yatırımınızı en doğru zamanda değerlendirmek için her zaman yanınızdadır.

ArsamOlsun.com, öneri, istek ve şikayetlerinizi değerlendirerek; hizmet kalitesini arttırmayı amaçlar. Gelişime açık, paylaşımcı ve iletişimin gücünden yanadır. Şeffaf, güven verici, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı ve çözümcü yaklaşımlara ve şirket politikasına sahiptir.

Müşteri İlişkileri Birimi

Aşağıdaki iletişim mecralarından, ArsamOlsun.com Müşteri İlişkileri bölümümüzü arayarak, öneri, talep ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Çağrı Merkezi
0532 134 82 00
Müşteri İlişkileri
0532 134 82 00
Mail Adresi
bilgi@arsamolsun.com

Kayıt, Çözüm ve Cevaplar

Aşağıdaki iletişim mecralarından, ArsamOlsun.com Müşteri İlişkileri bölümümüzü arayarak, öneri, talep ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Geleceğe yatırım yapmak için bugünden bir adım atın!
Arayın, Türkiye‘nin arsa uzmanlarından detaylı bilgi alın.

0 532 134 82 00
YADA
GÖNDERİLDİ
İlginiz için Teşekkür Ederiz! Arkadaşlarımız en yakın zamanda sizinle iletişime geçecek.