search-icon mail phone user land money profit doc arrow-left arrow-right bag planting build arrow-circle area dollar İletişim close twitter facebook pinterest linkedin

nasıl çalışır?

Katma Değeri Yüksek,Büyük Ölçekli Arazileri Satın Alıyoruz

01

ArsamOlsun.com, ülke genelinde,birim fiyatı ekonomik ama katma değeri yüksek, devlet ve özel sektör projelerinin olduğu bölgelerden büyük ölçekli arazi alımı yapar.

Aracı Olmadan Yatırımcılara Sunuyoruz

02

Büyük ölçekli araziler, metrekaresi 6 TL'den başlayan fiyatlarla, şartları uygun, birikimi olan yatırımcılara sunulur. Böylece birim fiyatı ekonomik olan araziler, aracılar olmaksızın birinci elden yatırımcılara sunularak fırsat oluşturulur.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Veriyoruz

03

Satın almak istediği araziyi görmek isteyenler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ekspertizhizmeti öncelikle Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerine yapılır.

Satın Alma İşleminde Kolaylık Sağlıyoruz

04

Müşterilerimiz satın alma işlemini kendi yapabilir ya da vekalet vererek ArsamOlsun.com uzmanlarına yaptırabilir.

ArsamOlsun.com‘DA NELER VAR

NELER VAR

  • Tarla vasıflı araziler
  • Arsa vasıflı araziler
  • İmarlı arsa vasıflı araziler
  • İsteğe bağlı sulu tarım arazileri

NELER YOK

  • Hisseli tapu yok
  • Sulu tarım arazisi yok
  • Şerhli arazi yok

diğer hizmetler

En doğru karar!

ArsamOlsun.com, sizin bütçe ve yatırım şartlarınızla, mevcut yatırım araçlarını analiz ederek, en iyi yatırımı yapmanızı amaçlar. Bölgeleri ve bölgesel yatırımları yakından takip eden uzmanlarımız, orta ve uzun vadede kâr sağlayan yatırım araçlarını sizinle paylaşır. Satın alma, satış yapma, kârlılık oranını hesaplama, yatırım yapılan araziyi projelendirme gibi her safhada sizlere güncel bilgi ve destek verir.ArsamOlsun.com danışmanlık hizmetleri ile endoğru kararı verirsiniz.

YAPI İNŞAASI

ArsamOlsun.com arazi yatırımlarınızı projelendirerek, hizmette süreklilik sağlar. Bölgeninfiziksel ve ekolojik durumunu analiz ederek, arazinin imar şartlarına uygun, en elverişli altyapı projesini hazırlar. Ahşap, kütük, beton, prefabrik, konteynır evler ve işyerleri inşa eder. Arazinizde ev yapımı için uygun olan ağaç türlerini kullanarak, maliyetin düşürülmesini sağlar. Projelendirme ve detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

AĞAÇ DİKİMİ

Yatırımın daha kârlı bir hale dönüşmesi, kısa vadede katkı sağlaması amacıyla meyve fidanlarıyla ağaçlandırılır. ArsamOlsun.com, ceviz, elma, fındık, kestane, ayva, nar gibi ağaç fidanlarının tedarik ve dikimini yapar. Bölgenin fiziksel ve ekolojik yapısını analiz ederek, arazi için en elverişli meyveyi ve en sağlıklı dikimi yapar. Projelendirme ve detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Geleceğe yatırım yapmak için bugünden bir adım atın!
Arayın, Türkiye‘nin arsa uzmanlarından detaylı bilgi alın.

0 532 134 82 00
YADA
GÖNDERİLDİ
İlginiz için Teşekkür Ederiz! Arkadaşlarımız en yakın zamanda sizinle iletişime geçecek.